Sekcje

 

Grodków

(Lokalizacja Tymczasowa)

Tarnów Grodkowski

Świetlica przy boisku

Taekwon-do
Dzieci 4-6 lat
 

poniedziałek i środa godzina 16:00

Taekwon-do
Dzieci 7-9 lat

poniedziałek i środa godzina 16:45

Taekwon-do
Dzieci 10-13 lat

poniedziałek i środa godzina 17:40

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

poniedziałek i środa godzina 18:40

 

________________________________________________________

Nysa

I Liceum Ogólnokształcące ( Carolinum )

ul. Jana III Sobieskiego 2

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

wtorek i czwartek godzina 16:40

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

wtorek i czwartek godzina 17:35

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

wtorek i czwartek godzina 18:30

________________________________________________________

Brzeg  

Zespół Szkół Zawodowych  nr 1 

ul. Słowiańska 18


Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat
 

piątek godzina 16:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

Grupa Początkująca

 piątek godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat
Grupa Zaawansowana

 piątek godzina 18:00

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

piątek godzina 19:00

________________________________________________________

 

Namysłów

Szkoła Podstawowa nr 3

ul. Łączańska 1

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

wtorek i czwartki godzina 16:40

Taekwon-do
Dzieci 8-14 lat Początkująca

wtorek i czwartki godzina 17:40  

Taekwon-do

Dzieci 8-14 lat Zaawansowana

wtorek i czwartek godzina 18:45

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

wtorek i czwartek godzina 19:50 - 21:15

________________________________________________________

Oława

Szkoła Podstawowa nr 3

ul. Lwowska 3

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

środa i piątek godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12lat

środa i piątek godzina 17:45

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

środa i piątek godzina 18:45-20:15 

________________________________________________________

 

Głuchołazy 

Szkoła Podstawowa nr. 3

ul. Słowackiego 1

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

wtorek i czwartek godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

wtorek i czwartek godzina 18:00

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

wtorek i czwartek godzina 19:00 

________________________________________________________

Kędzierzyn-Koźle 

( Sekcja Koźle)

 Szkoła Podstawowa nr 12

ul. Piastowska 30

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

poniedziałek godzina 16:30/17:15

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

poniedziałek godzina 17:15/18:15

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

poniedziałek  godzina 18:15/19:30 

________________________________________________________

Kędzierzyn-Koźle 

( Sekcja Kędzierzyn)

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 

ul. 1 Maja 3

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

 środa godzina 15:30/16:15

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

 środa godzina 16:20/17:20

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

 środa godzina 17:30/19:00

 

________________________________________________________

 

Prudnik

Sala Gimnastyczna

naprzeciw stacji paliw Pieprzyk

ul. Legionów 1

Taekwon-do
Dzieci 4-6 lat

wtorek i piątek godzina 16:00

Taekwon-do
Dzieci 6-8 lat

wtorek i piątek godzina 16:45

Taekwon-do
Dzieci 8-10 lat

wtorek i piątek godzina 17:30

Taekwon-do

Dzieci 11-14 lat

Wtorek i piątek godzina 18:20

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

wtorek i piątek godzina 19:20 

________________________________________________________

 

Krapkowice

Zespół Szkół im. Jana Kilińskiego 

ul. Księdza Franciszka Duszy 7

Taekwon-do
Dzieci 3-5lat

czwartek godzina 16:00

Taekwon-do
Dzieci 6-8 lat

czwartek godzina 16:50

Taekwon-do
Dzieci 9-11 lat

czwartek godzina 17:50

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

czwartek godzina 18:50 

________________________________________________________

 

Korfantów   

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Czesława Niemena 

ul. Adama Mickiewicza 1

Taekwon-do
Dzieci

piątek godzina 17:00

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

piątek godzina 18:00 

________________________________________________________

Niemodlin   

Hala sportowa

ul. Reymonta 11

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

poniedziałek godzina 19:00

czwartek godzina 18:00

Taekwon-do
Dzieci 8-13 lat

poniedziałek godzina 19:45

czwartek godzina 18:45

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

poniedziałek godzina 20:40

czwartek  godzina 19:40 

________________________________________________________

 

Racibórz   

Szkołą Podstawowa nr 1 Oddziałami Integracyjnymi

ul. Cecylii 30

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

poniedziałek godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

poniedziałek godzina 18:00

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

poniedziałek godzina 19:00 

________________________________________________________

 

Domaszowice

Szkoła Podstawowa

ul. Kolejowa 3

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

Środa godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8lat i powyżej

Środa godzina 18:00

________________________________________________________

 

 

 

 

Wilków

Szkołą Podstawowa

ul.  Długa 38

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

piątek godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8 lat i powyżej

piątek godzina 18:00

 

________________________________________________________

  

Rychtal

Hala Sportowa 

oś. 600-Lecia

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

poniedziałek godzina 16:00

Taekwon-do
Dzieci 8 lat i powyżej

poniedziałek godzina 17:00

 

________________________________________________________

 

Biała Nyska

Zespół Szkolno Przedszkolny

ul. Nyska 11

Taekwon-do
Dzieci 4-6 lat

sobota godzina 10:00

Taekwon-do
Dzieci 7-10 lat

sobota godzina 11:00

Taekwon-do
Dzieci 11+ lat

sobota godzina 12:00

________________________________________________________

Osowiec

Szkoła Podstawowa

ul. Lipowa 6

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

poniedziałek, środa godzina 16:15

Taekwon-do
Dzieci 8-13+ lat

poniedziałek, środa godzina 17:00

 

________________________________________________________

Paczków

Gminne Centrum Sportu i Rekreacji

ul. Wojska Polskiego 45

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

sobota godzina 11:00

Taekwon-do
Dzieci 8-13 lat

sobota godzina 11:45

 

________________________________________________________

 

Skarbimierz Osiedle 

Szkoła Podstawowa

Hala Parkietowa

ul. Akacjowa 28

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

środa godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12lat

środa  godzina 17:45

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

środa  godzina 18:40-20:00

 

Ścieżka

© 2020  Marek Wyka  

realizacja 2013 Paweł Jurasz